Хефталица 1211 No:24/6-26/6

Хефталица 1211 No:24/6-26/6

Хефталица 1211 No:24/6-26/6

189 ден

Има

189 ден

Heftalica 1211 No:24/6-26/6

Достапност: Има SKU: 6007352

Опис

Хефталица 1211 No:24/6-26/6

 

Рачна хефталица  со метална конструкција и ергономски дизајн. Моќност на хефтање 35 листа. Користи иглички 24/6-26/6.

 

Состав: Метал, пластика.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 8690857012114

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: