HEAD&SHOULDERS Шампон Класик клин 360ml

HEAD&SHOULDERS Шампон Класик клин 360ml

HEAD AND SHOULDERS Шампон classic clean 360ml

HEAD&SHOULDERS Шампон Класик клин 360ml

228 ден

Има

228 ден

HEAD&SHOULDERS Шампон Класик клин 360ml

Достапност: Има SKU: 016705

Опис

HEAD&SHOULDERS Шампон Класик клин 360ml

Опис: шампон класик клин
Нето: 360 ml
Состав: Означено на пакувањето.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Романија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: