Haworthia alba – Хавортија алба

Haworthia alba – Хавортија алба

haworthia alba

Haworthia alba – Хавортија алба

120 ден

Има

120 ден

Достапност: Има SKU: 170119

Одбери опција

Со декоративна саксија, Без декоративна саксија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: