Haworthia mix

Haworthia mix

Haworthia mix


260 ден

Out of stock


260 ден

SKU: 2000000045
  • 1
  • 2
Поништи

Димензии 10.5 × 15 cm
Дизајн

1, 2

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: