HARIBO Бонбони златни мечиња 100gr

HARIBO Бонбони златни мечиња 100gr

HARIBO Бонбони златни мечиња 100gr

HARIBO Бонбони златни мечиња 100gr

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 017320

Опис

HARIBO Бонбони златни мечиња 100gr

Опис:Харибо гумени Бонбони златни мечиња

Состав: гликозен сируп,шеќер,желатин,овошни сокови од овошни концентрати.

Нето:100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Австрија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: