HARIBO Бонбони јагода 200gr

HARIBO Бонбони јагода 200gr

HARIBO Бонбони јагода 200gr

88 ден

Има

88 ден

Достапност: Има SKU: 018119

Опис

HARIBO Бонбони јагода 200gr

Опис:Харибо гумени бонбони со вкус на јагода

Состав: Означено на пакувањето

Нето:200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Австрија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: