HAPPY COW Зденка со шунка 140gr

HAPPY COW Зденка со шунка 140gr

HAPPY COW Зденка со шунка 140gr

HAPPY COW Зденка со шунка 140gr

64 ден

Има

64 ден

HAPPY COW Зденка со шунка 140gr

Достапност: Има SKU: 012273

Опис

HAPPY COW Зденка со шунка 140gr

Опис: HAPPY COW Зденка со шунка 140gr
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 140gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: