HANZAPLAST трака

HANZAPLAST трака

HANZAPLAST traka

HANZAPLAST трака

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 036110

Опис

HANZAPLAST трака

 

Опис: Ханзапласт трака.Тие се погодни за нега на рани на чувствителна кожа, бидејќи тие се хипоалергични.

Состав:Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: