HAJDU Зденка натурал без глутен 120gr

HAJDU Зденка натурал без глутен 120gr

HAJDU Зденка натурал без глутен 120gr

46 ден

Out of stock

46 ден

HAJDU Зденка натурал без глутен 120gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 040119

Опис

HAJDU Зденка натурал без глутен 120gr

Опис: HAJDU Зденка натурал без глутен.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 120gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: