GURMANO Ајвар домашен лут 300gr

GURMANO Ајвар домашен лут 300gr

GURMANO Ајвар домашен лут 300gr

GURMANO Ајвар домашен лут 300gr

174 ден

Out of stock

174 ден

GURMANO Ајвар домашен лут 300gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 073924

Опис

GURMANO Ајвар домашен лут 300gr

Опис:Ајвар домашен лут

Состав: Означено на пакувањето

Нето:300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: