GURMANO Ајвар домашен благ 300gr

GURMANO Ајвар домашен благ 300gr

GURMANO Ајвар домашен благ 300gr

GURMANO Ајвар домашен благ 300gr

174 ден

Out of stock

174 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 073923

Опис

GURMANO Ајвар домашен благ 300gr

Опис: Ајвар домашен благ

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: