ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ ЛАЈВЛИ ПРИНТ МАЛА 51cm

ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ ЛАЈВЛИ ПРИНТ МАЛА 51cm

ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ ЛАЈВЛИ ПРИНТ МАЛА 51cm

ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ ЛАЈВЛИ ПРИНТ МАЛА 51cm

80 ден

Има

80 ден

Достапност: Има SKU: 553059230

Опис

• Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, оваа гума е одлична за вашите најмили за релаксација во вода и рано учење за пливање.
• Наменето за деца од 3-6 години.
• Димензии на производот: 51 cm.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: