Гума KEYROAD KR-970980

Гума KEYROAD KR-970980

12 ден

Има

12 ден

Guma Кеироуд КР – 970980

Достапност: Има SKU: 6007229

Опис

Гума KEYROAD KR-970980

 

Кавлитетен тип на гума за бришење. Правоаголн дизајн,практична за ракување.100 % безбедна за деца.

Состав: Гума

Земја на потекло:  Кина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: