ГУМА ДУБАК ФИГУРА РИБА 132cmX94cm

ГУМА ДУБАК ФИГУРА РИБА 132cmX94cm

ГУМА ДУБАК ФИГУРА РИБА 132cmX94cm

ГУМА ДУБАК ФИГУРА РИБА 132cmX94cm

300 ден

Има

300 ден

Достапност: Има SKU: 553059380-1

Опис

• Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, оваа гума дубак е одлична за вашите најмили за релаксација во вода.
• Нека вашите дечиња изберат меѓу риба, чамец или авион и нека забавата почне.
• Лесно се надувуваат, практични, во пријатни и забавни бои, меки дупки за нозете за пријатно чуство.
• Димензии на производ:
– Риба: 132×94 cm.
– Чамец: 109×74 cm.
– Авион: 119×114 cm.
• Максимална тежина: 25kg.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: