GUD Печени/пржени кикиритки 80gr

GUD Печени/пржени кикиритки 80gr

GUD Печени / пржени кикиритки 80gr

GUD Печени/пржени кикиритки 80gr

34 ден

Out of stock

34 ден

GUD Печени/пржени кикиритки 80gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 056194

Опис

GUD Печени/пржени кикиритки 80gr

Опис: Гуд печени/пржени кикирики.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: