GUD Печени кикиритки 180gr

GUD Печени кикиритки 180gr

GUD Печени кикиритки 180gr

GUD Печени кикиритки 180gr

59 ден

Out of stock

59 ден

GUD Печени кикиритки 180gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 056193

Опис

GUD Печени кикиритки 180gr

Опис: Гуд печени кикирики.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 180gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: