GROZDANOVSKI Шунка Специјал 350g

GROZDANOVSKI Шунка Специјал 350g

GROZDANOVSKI Sunka Specijal 350g

GROZDANOVSKI Шунка Специјал 350g

84 ден

Има

84 ден

GROZDANOVSKI Шунка Специјал 350g

Достапност: Има SKU: 048759

Опис

GROZDANOVSKI Шунка Специјал 350g

Опис: шунка специјал
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 350gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: