GROZDANOVSKI Салама француска 350gr

GROZDANOVSKI Салама француска 350gr

GROZDANOVSKI Салама француска 350gr

GROZDANOVSKI Салама француска 350gr

57 ден

Има

57 ден

Достапност: Има SKU: 053223

Опис

GROZDANOVSKI Салама француска 350gr

Опис: Француска салама

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 350gr

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: