GREY GOOSE Водка 40% 0.7l

GREY GOOSE Водка 40% 0.7l

GREY GOOSE Водка 40% 0.7l

2,962 ден

Има

2,962 ден

GREY GOOSE Водка 40% 0.7l

Достапност: Има SKU: 043028

Опис

GREY GOOSE Водка 40% 0.7l

Опис: Grey goose vodka e од прва класа е направена од најдобритa францускa пченица и чиста артезиска изворска вода, која потоа се дестилира пет пати.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 0.7l
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: