GREISINGER KNACKER Колбас 450gr

GREISINGER KNACKER Колбас 450gr

GREISINGER Колбас 450gr

GREISINGER KNACKER Колбас 450gr

272 ден

Има

272 ден

GREISINGER Колбас 450gr

Достапност: Има SKU: 048431

Опис

GREISINGER KNACKER Колбас 450gr

Опис: Колбас Кнакер (од свежо месо).

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 450gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Австрија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: