GREENFOOD Мајонез веган со лук 260gr

GREENFOOD Мајонез веган со лук 260gr

GREENDFOOD Majonez vegan so luk 260gr

GREENFOOD Мајонез веган со лук 260gr

99 ден

Има

99 ден

GREENFOOD Мајонез веган со лук 260gr

Достапност: Има SKU: 065922

Опис

GREENFOOD Мајонез веган со лук 260gr

Опис: Вегански мајонез со лук. Овој здрав намаз од лук е наменет за љубителите на ароматичниот вкус на лукот. Мајонезот од лук е вистински специјалитет, одлично одговара со секое јадење, а предноста на вака подготвениот лук е во тоа што во секое време ќе ви биде на дофат, без постојано да чистите, сечкате или толчите лук. Поради лукот кој е моќен антисептик овој намаз може да стои подолго време во фрижидер.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 260gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: