GRANT’S FAMILY Виски 0.7L + 2чаши

GRANT’S FAMILY Виски 0.7L + 2чаши

GRANT’S FAMILY Виски 0.7L + 2чаши

GRANT’S FAMILY Виски 0.7L + 2чаши

1,069 ден

Има

1,069 ден

Достапност: Има SKU: 040845

Опис

GRANT’S FAMILY Виски 0.7L + 2чаши

Опис: Шкотско виски GRANT’S.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 0.7L + 2чаши

Земја на потекло: Шкотска.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: