GRAND INSTANT FREEZE IRISH Кафе 16gr

GRAND INSTANT FREEZE IRISH Кафе 16gr

GRAND INSTANT FREEZY IRISH Kafe 16gr

GRAND INSTANT FREEZE IRISH Кафе 16gr

10 ден

Out of stock

10 ден

GRAND INSTANT FREEZE IRISH Кафе 16gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 065191

Опис

GRAND INSTANT FREEZE IRISH Кафе 16gr

Опис: Гранд инстант кафе.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 16gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: