GRAND GOLD Кафе 200gr

GRAND GOLD Кафе 200gr

GRAND GOLD Кафе 200gr

87 ден

Има

87 ден

GRAND GOLD Кафе 200gr

Достапност: Има SKU: 012837

Опис

GRAND GOLD Кафе 200gr

Опис: Гранд кафе голд

Состав: Мешавина на печено и мелено кафе арабика и кафе робуста.

Нето: 200gr

По отварање на кесичката препорачливо е содржината да се чува во затворен сад

на суво и ладно место.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: