GRAND GOLD Кафе 100gr

GRAND GOLD Кафе 100gr

GRAND GOLD Кафе 100gr

45 ден

Има

45 ден

GRAND GOLD Кафе 100gr

Достапност: Има SKU: 012836

Опис

GRAND GOLD Кафе 100gr

Опис: Гранд кафе голд

Состав: Мешавина на печено и мелено кафе арабика и кафе робуста.

Нето: 100gr

По отварање на кесичката препорачливо е содржината да се чува во затворен сад

на суво и ладно место.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: