GRAND DE LUXE Кафе 200gr

GRAND DELUXE Kafe 200gr

GRAND DE LUXE Кафе 200gr

95 ден

Има

95 ден

GRAND DE LUXE Кафе 200gr

Достапност: Има SKU: 019096

Опис

GRAND DE LUXE Кафе 200gr

Опис:  Гранд кафе делукс.

Состав: Мешавина на печено и мелено кафе арабика и кафе робуста.

По отварање на кесичката препорачливо е содржината да се чува во затворен сад

на суво и ладно место.

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: