-17%

GRAND AROMA Кафе 200gr

GRAND AROMA Кафе 200gr

GRAND AROMA Кафе 200gr

89 ден 74 ден

Има

89 ден 74 ден

Понудата истекува за:
14Дена18Саати30Минути18Секунди
Достапност: Има SKU: 012828

Опис

GRAND AROMA Кафе 200gr

Опис:  Гранд кафе арома.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: