GRAFOTEKS Тетратка A4 gliter ditko LIPA MIL

GRAFOTEKS Тетратка A4 gliter ditko LIPA MIL

GRAFOTEKS Тетратка A4 gliter ditko LIPA MIL

69 ден

Out of stock

69 ден

GRAFOTEKS Тетратка A4 gliter ditko LIPA MIL

Достапност: Нема на залиха SKU: 060413

Опис

Опис: GRAFOTEKS Тетратка A4 gliter ditko LIPA MIL.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: