GORSKO Пиво 2l

GORSKO Пиво 2l

GORSKO Пиво 2l

99 ден

Out of stock

99 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 011874

Опис

GORSKO Пиво 2l

Опис: GORSKO пиво.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 2l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: