GORSKA RELAX CANNABIS вода 0.5l

GORSKA RELAX CANNABIS вода 0.5l

GORSKA RELAKS KANABIS Негазирана вода 0.5l

GORSKA RELAX CANNABIS вода 0.5l

50 ден

Има

50 ден

Достапност: Има SKU: 074831

Опис

GORSKA RELAX CANNABIS вода 0.5l

Опис: Горска Релакс Канбис негазирана вода.Горска + Релакс е висококвалитетна функционална вода која содржи екстракт од семе од коноп и грејпфрут.

Витаминот Б кој го содржи овој производ придонесува за нормална функција на нервниот систем.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  0.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: