GORSKA LEMON Газирана вода 1.5l

GORSKA LEMON Газирана вода 1.5l

GORSKA LEMON Газирана вода 1.5l

GORSKA LEMON Газирана вода 1.5l

22 ден

Има

22 ден

Достапност: Има SKU: 011791

Опис

GORSKA LEMON Газирана вода 1.5l

Опис: Горска лимон газирана вода.Комбинацијата на најквалитетната природна вода Горска и вкусот на лимон ќе го надополнат вашето освежувачко искуство.

Горска лимон со својот уникатен вкус ви нуди овошна хидратација и ревитализација на вашето тело и ум. Горска лимон е одличен пијалок за секое годишно време и за секоја пригода.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: