GORSKA Газирана вода 1.5l

GORSKA Газирана вода 1.5l

GORSKA Газирана вода 1.5l

GORSKA Газирана вода 1.5l

21 ден

Out of stock

21 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 011790

Опис

GORSKA Газирана вода 1.5l

Опис: Горска газирана вода.Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување.

Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1.5l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: