GORSKA Газирана вода 0.33l

GORSKA Газирана вода 0.33l

GORSKA Газирана вода 0.33l

GORSKA Газирана вода 0.33l

15 ден

Out of stock

15 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 036052

Опис

GORSKA Газирана вода 0.33l

Опис: Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.

Состав: Означно на пакувањето.

Нето: 0.33l

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: