GORANOVIC Кулен слајс 100gr

GORANOVIC Кулен слајс 100gr

GORANOVIC Кулен слајз 100gr

GORANOVIC Кулен слајс 100gr

80 ден

Out of stock

80 ден

GORANOVIC Кулен слајс 100gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 041828

Опис

GORANOVIC Кулен слајс 100gr

Опис: Кулен слајс.

Нето: 100gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: