GOLD CAPPUCCINO VANILLA 100gr

GOLD CAPUCHINO VANILLA Кафе 100gr

GOLD CAPPUCCINO VANILLA 100gr

54 ден

Има

54 ден

Достапност: Има SKU: 012841

Опис

GOLD CAPPUCCINO VANILLA 100gr

Опис: Капучино со арома на ванила.

Состав: млеко во прав, шеќер, екстракт од кафе (13%), глукозен сируп, растителни масти, млечни белковини, арома ванила (0,7%), стабилизатор Е340ии, стабилизатор Е452и, емулгатор Е471, средство против стврднување Е551.

Да се чува на суво место на собна температура.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: