GOLD CAPPUCCINO IRISH CREAM 100gr

GOLD CAPPUCCINO IRISH CREAM 100gr

GOLD CAPUCHINO IRISH CREAM Кафе 100gr

GOLD CAPPUCCINO IRISH CREAM 100gr

54 ден

Има

54 ден

GOLD CAPPUCCINO IRISH CREAM 100gr

Достапност: Има SKU: 019571

Опис

GOLD CAPPUCCINO IRISH CREAM 100gr

Опис: Капучино со арома на ирски крем.

Состав: млеко во прав, шеќер, екстракт од кафе (13%), глукозен сируп, растителни масти, млечни белковини, ароми (ирски крем 0,93% / ванила 0,34%), стабилизатор Е340ии, стабилизатор Е452и, емулгатор Е471, средство против стврднување Е551.

Да се чува на суво место на собна температура.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: