GO-KO BOR WC сапун со резерва 2/1

GO-KO BOR WC сапун со резерва 2_1

GO-KO BOR WC сапун со резерва 2/1

69 ден

Има

69 ден

Достапност: Има SKU: 011513

Опис

Опис: GO-KO BOR WC сапун со резерва 2/1.

Го отстранува каменецот,  ја чисти и освежува вц школката.

Состав: Натриум сулфат, натриум диодецилбензенсулфонат, натриум хлорид, натриум толуенсулфонат, натриум кумесулфонат, парфеми, PEG-150, натриум сулфат,  боја.

Нето: 2/1

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: