GLOSS Средство за садови со лимон 500ml

GLOSS Средство за садови со лимон 500ml

GLOSS Средство за садови со лимон 500ml

39 ден

Има

39 ден

Достапност: Има SKU: 010981

Опис

GLOSS Средство за садови со лимон 500ml

Опис: Глосс средство за миење садови.Не содржи полифосфати кои негативно дејствуваат на човековата околина. Формира обилна и стабилна пена.

Ефектот на миење е оптимален дури и со ладна вода.На садовите им дава блескав сјај. Не ја оштетува кожата на рацете и остава пријатен мирис.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: