GLOSS Абразив 500ml

GLOSS Абразив 500ml

GLOSS Абразив 500ml

65 ден

Има

65 ден

Достапност: Има SKU: 010978

Опис

GLOSS Абразив 500ml

Опис: Глосс абразивно средство за чистење.Се користи за чистење керамички плочки, емајлирани и пониклувани површини, садови од челик што не ‘рѓосува и други предмети.

Оптимално приспособената гранулација на абразив и на површинско активните материи овозможува максимален ефект при чистењето без појава на механички оштетувања.

Водата лесно се слева од исчистената површина без задржување на капките, така што бришење скоро и да не е потребно.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: