GLISS EXPRESS Регенератор за фарбана 200ml

-24%

GLISS EXPRESS Регенератор за фарбана 200ml

GLISS EXPRESS Регенератор за фарбана 200ml

GLISS EXPRESS Регенератор за фарбана 200ml

205 ден 155 ден

Има

205 ден 155 ден

Понудата истекува за:
10Дена02Саати50Минути30Секунди
Достапност: Има SKU: 036001

Опис

GLISS EXPRESS Регенератор за фарбана 200ml

Опис: GLISS EXPRESS регенератор за фарбана коса

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: