GLISS EXPRESS FIBER Регенератор 200ml

GLISS EXPRESS FIBER Регенератор 200ml

GLISS EXPRESS FIBER Регенератор 200ml

205 ден

Има

205 ден

Достапност: Има SKU: 035997

Опис

GLISS EXPRESS FIBER Регенератор 200ml

Опис: GLISS EXPRESS FIBER регенератор

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: