ГЛИНА 500гр

ГЛИНА 500гр

ГЛИНА 500гр

65 ден

Има

65 ден

Достапност: Има SKU: 060486

Опис

ГЛИНА 500гр

Опис: Глина за моделирање.

Состав: Означенона пакувањето.

Нето: 500гр

Зeмја на потекло: Означенона пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: