GLADE Свеќа миризлива ванила 120gr

GLADE Свеќа миризлива ванила 120gr

GLADE Свеќа миризлива ванила 120gr

176 ден

Out of stock

176 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 062127

Опис

GLADE Свеќа миризлива ванила 120gr

Опис: GLADE Миризлива свеќа ванила

Состав: Восок.

Нето: 120gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Америка

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: