GLADE REFILL LAVANDA/MARINE Микро спреј 10ml

GLADE REFILL LAVANDA_MARINE Микро спреј 10ml

GLADE REFILL LAVANDA/MARINE Микро спреј 10ml

158 ден

Има

158 ден

Достапност: Има SKU: 035989

Опис

GLADE REFILL LAVANDA/MARINE Микро спреј 10ml

Опис: Освежувач за просторија микро спреј лаванда.Освежувач на воздух микроспреј Глејд.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 10ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Холандија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: