GLADE REFILL LAVANDA Гел освежувач 150gr

GLADE REFILL LAVANDA Гел освежувач 150gr

GLADE REFILL LAVANDA Гел освежувач 150gr

107 ден

Има

107 ден

Достапност: Има SKU: 035993

Опис

Опис: GLADE  REFILL LAVANDA Гел освежувач.

Освежувач  со мирис на лаванда.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Холандија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: