GLADE BALI Микро спреј рефил 20ml

GLADE REFILL BALI микро спреј 20ml

GLADE BALI Микро спреј рефил 20ml

205 ден

Out of stock

205 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 074652

Опис

GLADE BALI Микро спреј рефил 20ml

Опис: Микро спреј. Траен и постојан мирис во вашата дневна соба, спална соба,  бања, кујна и други простории.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 20ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Холандија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: