GLADE Озонер бел цвет 300ml

GLADE Озонер бел цвет 300ml

GLADE Озонер бел цвет 300ml

107 ден

Out of stock

107 ден

GLADE Озонер бел цвет 300ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 013745

Опис

GLADE Озонер бел цвет 300ml

Опис: Мирислив освежувач за простории.
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 300ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: