GLADE Озонер аутоматик рефил хаваи 269ml

GLADE Озонер аутоматик рефил хаваи 269ml

GLADE Озонер аутоматик рефил хаваи 269ml

285 ден

Out of stock

285 ден

GLADE Озонер аутоматик рефил хаваи 269ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 062126

Опис

GLADE Озонер аутоматик рефил хаваи 269ml

Опис: Мирислив освежувач за простории аутоматик резерва хаваи
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 269ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: