GLADE Озонер аутоматик рефил амбер

GLADE Озонер аутоматик рефил амбер

GLADE Озонер аутоматик рефил амбер

285 ден

Out of stock

285 ден

GLADE Озонер аутоматик рефил амбер

Достапност: Нема на залиха SKU: 074086

Опис

GLADE Озонер аутоматик рефил амбер

Опис: Мирислив освежувач за простории аутоматик резерва амбер
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 269ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: