GILETTЕ Skinguard 4/1 резерва

GILETTЕ Skinguard 4/1 резерва

GILETTЕ Skinguard 4_1 rezerva

GILETTЕ Skinguard 4/1 резерва

1,069 ден

Има

1,069 ден

GILETTЕ Skinguard 4/1 резерва

Достапност: Има SKU: 073033

Опис

GILETTЕ Skinguard 4/1 резерва

Опис: GILETTЕ Скингуард 4/1 резерва.Ја штити кожата од иритација.Клинички докажано за чувствителна кожа. Компатибилен со сите резерви за чувствителни кожа.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 4/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: